POWRÓT DO KATEGORI
Stół jadalniany, stół industrialny, stół do salonu
Stół jadalnianyStół jadalniany ALAMINStół jadalniany ALAMINmeble industrialne, meble loftowe, meble skandynawskie, meble na wymiar, meble  na zamówienie, designerskie meble, nowoczesne meble, meble stalowe, meble drewaniane, stoliki kawowe, biurka, konsole,

Stół ALAMIN

2900

Projekt: conie.co

Wymiary

  • Długość 120cm
  • Wysokość 75cm

Koszt dostawy: 129 zł

Darmowa dostawa w Gdyni i okolicy

Czas realizacji: 4 - 5 tygodni

Istnieje możliwość zmiany wymiarów, kolorów oraz wykończenia.

Wykończenie

Wyczyść

 

Stół jadalniany ALAMIN

Nowoczesny stół stalowo drewniany do salonu, jadalni czy kuchni. Nasz stół Alamin jest osadzony w stylistyce, gdzie łączy się styl nowoczesny z reaktywowanym wzornictwem lat 50 i 60tych. Jego głównym atutem estetycznym jest podstawa stalowa, złożona z czterech połączonych ze sobą nóg. Nasz nowoczesny stół sprawia wrażenie bardzo delikatnego, ale to tylko pozory. Solidne wykonanie i wysokiej jakości materiały, sprawią, że ten stół do jadalni lub salonu posłuży waszej rodzinie przez długie lata.

Na naszej eskpozycji podstawa stołu jest w kolorze matowym zielonym, obecnie najmodniejszym, ale do wyboru są także inne warianty kolorystyczne. Blat wykonany z drewna dębowego (średnica 120 cm), który może mieć kolor wybrany z ośmiu dostępnych u nas wybarwień. Można także zamówić innych kształt blatu.

Napisz do nas