Nasz warsztat

Kim jesteśmy?

SparkCraft jest młodą, rozwijającą się firmą, która nie boi się wyzwań. We współpracy z biurami projektowymi tworzymy niepowtarzalne meble idealnie wpisujące się w obecne trendy architektoniczne. Każdy nasz produkt jest wykonywany ręcznie przez najlepszych rzemieślników i z doskonałej jakości materiałów. Wykonujemy również projekty klientów indywidualnych i pomagamy im realizować swoje pomysły.

Tworzenie
to nasza
pasja!

W naszej pracowni możemy zrealizować wszelkie zamówienia na konstrukcje i meble do domu, firmy, sklepu czy restauracji. Do każdej pracy podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem! Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny indywidualnych projektów.

Warsztat

Wszystkie projekty tworzymy własnoręcznie w Naszej pracowni, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu do obróbki metalu. Do zapewnienia najwyższej jakości usług do pracy wykorzystujemy narzędzia najlepszych firm na rynku: KEMPPI, ESAB, LINCOLN ELECTRIC, HITACHI, BOSCH, MAKITA.

Skąd nazwa
SparkCraft?

Iskry są nieodłącznym elementem naszej pracy, jednak w tym wypadku posiadają one również znaczenie metaforyczne. Dla nas była to “iskra pomysłu”, która pojawiła się, aby tworzyć rzeczy unikatowe i niepowtarzalne.

W tworzeniu każdego projektu zaangażowanych jest wielu rzemieślników z różnych branż. Patrząc na nasz produkt widać ciężką pracę. Naszym celem jest, aby meble przez nas wykonywane cieszyły klientów swoją funkcjonalnością i wyglądem.

Bądź zawsze
na bieżąco