Kim jesteśmy?

SparkCraft jest energicznie rozwijającą się firmą, która nie boi się wyzwań. We współpracy z biurami projektowymi tworzymy niepowtarzalne meble idealnie wpisujące się w obecne trendy architektoniczne. Każdy nasz produkt jest wykonywany ręcznie przez najlepszych rzemieślników i z doskonałej jakości materiałów. Wykonujemy również projekty klientów indywidualnych i pomagamy im realizować swoje pomysły.

Tworzenie
to nasza
pasja!

W naszej pracowni możemy zrealizować wszelkie zamówienia na konstrukcje i meble do domu, firmy, sklepu czy restauracji. Do każdej pracy podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem! Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny indywidualnych projektów.

Warsztat

Wszystkie projekty tworzymy własnoręcznie w Naszej pracowni, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu do obróbki metalu. Do zapewnienia najwyższej jakości usług do pracy wykorzystujemy narzędzia najlepszych firm na rynku.

Skąd nazwa
SparkCraft?

Iskry są nieodłącznym elementem naszej pracy, jednak w tym wypadku posiadają one również znaczenie metaforyczne. Dla nas była to “iskra pomysłu”, która pojawiła się, aby tworzyć rzeczy unikatowe i niepowtarzalne.

W tworzeniu każdego projektu zaangażowanych jest wielu rzemieślników z różnych branż. Patrząc na nasz produkt widać ciężką pracę. Naszym celem jest, aby meble przez nas wykonywane cieszyły klientów swoją funkcjonalnością i wyglądem.

Bądź zawsze
na bieżąco

01
064